böcekBöceklerin hemen hemen hepsi kapalı alanlarda yaşamlarını sürdürmeye yönelik uyum sağlamışlardır. Yılan, akrep gibi doğal yaşamda bulunması gerekli olan canlılar bile kapalı mekânlara yiyecek bulma amaçlı veya olumsuz olan hava şartlarından kaynaklı olarak girebilmektedir. Bundan kaynaklı olarak evlerde bulunan haşere türlerinin hijyen ve temizlik gibi şeyler ile yok edilmesi söz konusu bile olamaz. Haşere türleri kiri mekânlarda görülebildikleri gibi temiz olan mekânlarda da görülebilir. Fare, hamam böceği, pire gibi zararlı olan canlıların sıklıkla görüldüğü mekânlar başında evler gelir. Kaliteli şekilde 19 Mayıs böcek ilaçlama uygulamalarında kaliteli olan haşere ilaçlarının kullanımı ve 19 Mayıs böcek ilaçlama profesyonel ilaçlama tekniklerinin uygulanması son derece önemlidir.

 

Evlerde sıklıkla rastlanan haşere türleri içinde özellikle yaz ayarlında sinek, karınca, hamam böceği ve pire yer alır. Nemli olan bölgelerde sıklıkla ve hızlı bir şekilde üreme yapan bu haşere türleri, özellikle yaz mevsiminde her bölgeye kolay bir şekilde yayılır. Bu yayılma ciddi sorunların doğmasına sebep olur. 19 Mayıs böcek ilaçlama uygulamaları da yaz aylarında daha sık yapılmaktadır. Kış aylarında ise; sıçan, ev faresi ve tarla faresi evlerde daha sık gözükmektedir. Kemirgenlerin yanında akar ve tahtakurusu gibi parazitlere de hem soğuk hem de sıcak havalarda rastlamak mümkündür.

 

Evlerde görülmüş olan haşere türlerini ortadan kaldırmak ve sağlıklı yaşam için alanlar oluşturmak için özel tekniklerin kullanılması ve kaliteli olan haşere ilaçlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Evlerde yapılacak haşere sıkıntısının tespit edilmesinden sonra belirlenecek olan haşere ilaç türü ve haşere ilaçlama teknikleri ile yapılacak olan profesyonel uygulamalar haşerelerin tamamı ile yok edilmesini sağlar. Kemirgenlere ve haşerelere karşı jel, sıvı veya diğer formlarda hazırlanmış olan özel ilaçlar kullanarak 19 Mayıs böcek ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır. 19 Mayıs böcek ilaçlama uygulamaları profesyonel çözümler üreterek haşere sıkıntılarını tamamen ortadan kaldırır.Bizler Kadıköy Böcek ilaçlama olarak Sağlık Bakanlığından gerekli olan tüm ruhsatlara ve izinlere bağlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Tercih etmiş olduğumuz ilaçlar evcil hayvanlara ve insan sağlığına zarar vermemektedir.