hamambocegiVücudunda taşıdıkları mikropla insan sağlığını olumsuz yönde tehdit eden haşereler ne yazık ki evlerimizde yaşayan davetsiz misafirlerin başından gelir. Bulundukları ortamda yumurtlama yolu ile hızlı bir şekilde çoğalabilme kapasitesine sahiptir ve acil bir şekilde haşere ilaçlama yapılmaz ise bu durum giderek artış göstermektedir. Giderek artış gösteren haşerelerin insan vücuduna verdiği zararlar ile çeşitli hastalıklar ortaya çıkar. Bu hastalıkların başında da tifo, hepatit, astım, bronşit gibi birçok hastalığa yakalanmanız kaçınılmaz bir sonuç olur. Haşere ilaçlama haşerelerin sonunu getirebilecek olan et etkili yöntemlerin başında yer alır.

Bireysel olarak haşereler ile mücadele etmek size zaman kaybından başka bir şey değildir. Sadece zaman kaybı değil dışarıdan aldığınız çeşitli ilaçlar ile hem sağlığınız tehlikeye girer hem de daha fazla para harcamış olursunuz. Oysa haşere ilaçlama konusunda uzman olan bir ekip tarafından işlem yapıldığında daha etkili olabileceği gibi daha kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz. Haşere ilaçlama uzmanlık gerektiren bir işlem olduğundan işinde ehli olan kişilerce yapılması sonucunda doğru sonuçlara ulaşabilme fırsatına sahip olursunuz. Ayrıca bunun yanında iyi firma tarafından yapılan ilaçlama sanıldığı kadar da pahalı bir işlem değildir. Sizin yapmaya çalıştığınız işlemlerden neredeyse yarı fiyatına maliyetle olmakla birlikte kesin bir çözümdür.

Bizler Kadıköy Böcek İlaçlama şirketi olarak haşere ilaçlama konusunda uzman olan teknik ekiple çalışmanın farkının yanı sıra sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar kullanmaya da ayrı bir özen gösteririz. Şirketimiz bünyesinde çalışanlarımız ilaçlama konusunda yeterli deneyime sahip olan kişilerden oluşmakla birlikte yıllardır bu işi yaparlar. Firma olarak İstanbul’un bütün semtlerinde 7/24 kaliteli hizmet sunmanın ayrıcalığını daima yaşamakta ve bunu sizlere de oldukça makul rakamlar ile yapmaktayız.