kertenkeleKertenkele yapısı gereği evlerin duvarlarını çok rahat bir şekilde tırmanma özelliğine sahiptir. Bu şekilde açık olan pencerelerden içeri rahat bir şekilde girebilir. Çok çeşitleri olmakla birlikte en tehlikeli olanı yeşil renkte olanıdır. Bu türler çok fazla zehir taşıdıklarından dikkat edilmesinde fayda vardır. Evlere kertenkele girişini önlemeniz mümkündür. Mesela pencerelere sineklik yaparak, kapı ve duvar arasındaki boşlukları silikonla yapıştırarak bunu başarabilirsiniz. Fakat yine de eve girmeyi başaran bu korkutucu davetsiz misafirlerden kurtulmanızı sağlayacak en etkili yol ilaçlama yapılmasıdır.

 

Kertenkele ile tek başına müdahale etmek güç ve tehlikelidir. Özellikle yeşil renge sahip olanlar ile bireysel olarak mücadele etmeniz büyük tehdit uyandırır. Isırma özelliğine sahip bu türler sizi farkında olmadan zehirleyebilirler. Günümüzde yaygın olarak görülen ilaçlama firmaları kertenkele konusunda da kendilerini fazlasıyla geliştirmeyi başarmışlardır. Evlere yuva yapan bu türlerden sizi ancak işinde uzman olan bir ilaçlama firması kurtarabilir. İşinde uzman olan ilaçlama firması her çeşit türe göre farklı çeşitte ilaç kullandığı gibi kullanmakta oldukları ilaçlar da mutlaka sağlık bakanlığı onaylıdır. Ayrıca profesyonel olan ilaçlama firması günün her saatinde ilaçlama konusunda size yardımcı olabilmedir. Bireysel olan ilaçlama asla doğru seçim olmamakla birlikte daha fazla maliyete neden olur.

 

Bizler Kadıköy Böcek İlaçlama şirketi olarak her türlü haşere ve böceklerden sizleri 7/24 kurtarırız. Bize gece gündüz demeden ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri servisimiz her daim telefonun ucunda yer almaktadır. Şirketimiz bünyesinde çalışan personeller daima işinin ehli kişileri tarafından oluşmaktadır. Bize ulaştığınız an ekibimiz olay yerini incelemek üzere vakit kaybetmeden yola çıkar ve nasıl müdahale edeceğini analiz eder. Kaliteli ve sağlık bakanlığından onaylı ilaç kullanarak sizi problemlerinizden anında kurtarırız.