uyuz-bocegi (1)Uyuz böceği insan ve hayvanların derilerine yerleşmesi sonucunda uyuz hastalığı olur ve ev içinde birine gelmişse diğerlerine de çok kolay bir şekilde yayılır. Her yaşta görülmesi mümkün olmaka birlikte büyük insanlarda genellikle parmak arası, koltuk altı ve meme uçlarında yer alır. Çocuklarda ise bu durum biraz farklılık gösterir. Çocukların genellikle avuç içi, ayakların tabanı, yüz ve kulak arkalarına uyuz böceği yerleşebilir. Uyuz olmuş biri sürekli olarak istemsiz bir şekilde kaşınır. Bu durum tedavi edilmezse giderek yaygın bir hal alır.

 

Uyuz böceği yumurtlama yolu ile hızlı bir şekilde çoğalır ve acil müdahale edilmezse yok edilmesi güç bir hal alır. Eğer uyuza yakalandığınızı fark ederseniz mutlaka bir doktora muayene olmanızda fayda olmakla birlikte evin her yerinde ince bir temizlik yapmanız gerekebilir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde hızlı bir şekilde yayılan uyuz böceği probleminden kurtulmanın en iyi yolu iyi bir ilaçlama yapılmasıdır. Kalitesiz ve eski usullerde yapılan ilaçlama hiçbir işe yaramadığı gibi sağlık açısından da çok büyük bir tehlike yaymaktadır. Bu böceklerden ne kadar erken kurtulursanız sizin için o kadar faydalıdır. Fakat bunlardan kurtulabilmeniz için işinde uzman kişiler tarafından yapılan ilaçlama daha etkili olacaktır. Onlar ne yapacağını daha iyi bildiklerinden sizi bu tarz problemlerden kullanmış oldukları etkili ilaçlarla zaman kaybetmeden kurtarmayı bilir.

uyuz-bocegi

İşte izler Kadıköy Böcek İlaçlama olarak bu tarz firmaların en ön listesinde yer almanın daima gururunu yaşamaktayız. Tabi bunu da işinde uzman olan çalışanlarımız sayesinde başarırız. Çalışanlarımız hiç yorulmak nedir bilmeden sizlere 7/24 sınırsız hizmet sunmaktadır. Bu hizmeti de sizlere oldukça makul rakamlar ile vermektedir. Bizler kar amacı gütmeyerek işimizi mükemmel yapan firmayız.