bit-ilaclamaBit böceği insan saçından üreyen ve müdahale edilmediğinde de hızlı bir şekilde çoğalan bir türdür. Günde ortalama birden fazla kan emerek beslenmelerini sürdürürler. Toplu yaşam alanlarında bit böceği yayılması daha hızlı bir şekilde olur ve çeşitli hastalıklara neden olur. Bu hastalıkların başında ise tifo ve humma gelir. Bu türün ısırdığı yer çok tatlı ve şiddetli bir şekilde kaşınır. Ayrıca ısırılan yerde de esmer bir renk ortaya çıkar. Baş biti, gövde biti ve kasık biti olmak üzere üç çeşidi vardır ve bunların her biri ile baş etmek çok güçtür.

Bit böceği ile müdahale etmek için öncelikle bireysel olarak çaba sarf edersiniz. Fakat bunun ne kadar güç bir şey olduğunu karşılaştığınız sonuçlar ile anlarsınız. Bunun için bir an önce kurtulmak adına mutlaka bit ilaçlama yapılmasında fayda vardır. Sizin tek başınıza yapmış olduğunuz beden temizliği bunlardan kurtulmak için asla tek başına yeterli gelmemektedir. Bit böceği insandan insana çabuk geçer ve mümkün oldukça kısa süre içerisinde müdahale gerektirir. İlaçlama şirketleri bu konuda kendilerini fazlasıyla geliştirmekte ve işlerini mükemmel yaparak sizi bu dertten kolayca kurtarmayı bilir. Tabi bunun için de ilaçlama yapacak olan firmanın bu deneyime sahip olması gerekir. Bu sayede kısa süre içerisinde bit böceği probleminden kurtulmuş olursunuz.

Bizler Kadıköy Böcek İlaçlama olarak sizleri her türlü haşerelerden ve kemirgenlerden hangi saat olursa olsun hemen müdahale ederek sonsuza kadar kurtarırız. Bunda en büyük katkı da alanında uzman olan çalışanlarımız ve sağlık bakanlığından onaylı kaliteli ilaçlarımızdır. Bütün bu ilaçlama işlemlerini de sizlere oldukça makul rakamlar ile yapan bizler İstanbul’un bütün ilçelerine ilaçlama hizmetini kaliteli bir şekilde sunarız.