tahtakurusu 111Evlerde ve işyerlerinde yüzlerce haşere türü ve kemirgenlerle karşılaşmanız ne yazık ki kaçınılmaz bir durumdur. Bu türlerin bazıları zararsız olarak bilinse de bazılarının da insan sağlığı üzerinde ciddi zararları vardır. Acil böcek ilaçlama yapılmazsa da hızlı çoğalarak bu durum giderek büyük tehdit oluşturmaktadır. Her türlü böcek, haşere ve kemirgenlerle bireysel olarak mücadele etmek bazen tehlikeli olsa da asla sizleri doğru sonuca götürmemektedir. Bireysel çabaların zaman kaybından başka bir şey olmadığını ortaya çıkan olumsuz sonuçlar ile fark edeceksiniz. Bunun için en etkili çözüm böcek ilaçlama yapılmasıdır.

 

Haşere ve kemirgenlerin bazıları insanları ısırır, bazıları ise sadece besin üzerinde dolaşması sonucunda dışkı ve salyalarından ortaya çıkan mikroplar ile zarar verebilir. Acil böcek ilaçlama yapılmazsa da sağlığınız büyük bir şekilde tehlikeye girer ve hatta sonucu ölüm bile olabilir. İnsan zihninde böcek ilaçlama pahalı olarak düşünülse de aslında sizin bireysel olarak yapmış olduğunuz çabalardan daha uygun olduğunu göreceksiniz. Eğer bu uygulamayı da işinde uzman yıllarını bu işe adamış ekipten oluşursa daha kısa süre içerisinde daha iyi sonuçlar alacaksınız.

 böcek ilaçlama 2

İşte bizler Kadıköy Böcek İlaçlama şirketi olarak işimizde uzman olan ve yıllarını böcek ilaçlama işine adamış en köklü firmalar ile yarış içerisinde olmaktayız. Yapmış olduğumuz ilaçlama uygulamalarında kullandığımız sağlık bakanlığından onaylı kaliteli ilaçlar ile böcek ve diğer türlerin problemine de anında müdahale ederiz. Sizleri her türlü problemlerden kurtarmak için çaba harcayan teknik ekibimiz ve çağrı merkezi servisimiz 7/24 hizmetinizdedir. Bütün bu işlemleri oldukça makul rakamlar ile yapan bizler asla kar amacı gütmediğimizi böylelikle kanıtlamış oluruz. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vererek kolay bir şekilde adımızı duyurmayı başardık.