Yılların deneyimi ile firmamız bugün birçok şubesi ile bölgelerinde böcek ve haşere ilaçlama konusunda kurumsal bir firma olarak tüm çalışmalarını üst düzey bir titizlik ve disiplin ile gerçekleştirmektedir. Yılların tecrübesini vermiş olduğu tüm hizmetlere kalite ile birlikte yansıtmaktadır. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden verdiği hizmetleri hayata geçirme ile alakalı oldukça hassas davranarak profesyonel yaklaşım sergileyen firmamız Sağlık Bakanlığı ruhsat sahibidir. Dünya standartlarındaki hizmetlerinin tamamını 7 gün 24 saat boyunca tüm müşterilerine sunar.

 

Ekonomik fiyat politikası ayrıcalıkları konusunda titiz çalışmalar yapan ve müşterileri açısından kendine bunu bir politika haline getiren firmamız, bunun yanı sıra müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmektedir. Tüm çalışanlarımız da bu politikalar doğrultusunda hizmet verip uygulama yapar. İlaçlama uygulamalarımızın hepsinde Dünya Sağlık Örgüyü onaylı olan ilaçlar kullanarak, doğaya ve insana zararsız şekilde uygulamalar yapmaktayız. İlaçlarımızın ziraat mühendisi onayı olduğu için kemirgen, haşere ve böcek konusundaki mücadelelerrde tam sonuç vermekteyiz. Firmamız bu konuda piyasada yakaladığı hizmet kalitesi ile lider bir konuma sahiptir.

hakkımızda

Firma olarak Vizyonumuz;

misyon (1)Doğru hizmet, doğru uygulama, doğru doz, doğru ilaç ve hizmet garantisi ile yolumuza devam edip haşere ve kemirgenlerden arınmış, insan ve canlılara sağlıklı ortamlar hazırlayarak çalışmanızı ve yaşamınızı en konforlu şekilde sağlayarak saygın, etkin ve proaktif bir hizmet veren kuruluş olmaktır.

 

Firma olarak Misyonumuz;

vizyonSektörde var olan gelişmelerin tamamını yakın bir şekilde takip ederek sürekli uygulayan, öğrenen ve gelişen bir firma yolunda çalışmalar yapmak. Kalitesi dünyaca kabul görmüş doğru uygulama, uygun doz, doğru ilaç, garantili, güler yüzlü, dürüst ve hijyenik hizmeti sizlere sunmaktır.

Haşere İlaçlama İle Alakalı Hizmet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bizler firma olarak, haşere ilaçlama firmalarının arasında farklı firma anlayışlarına paralel bir şekilde hizmet sunmaktayız. Çevre ve insan sağlığı konusunda önemli bir yer tutan haşere ile mücade ile alakalı kaliteli hizmeti prensip olarak benimsedik. Uygun fiyat politikası ve en uygun ilaçların kullanımını profesyonel olan kadromuz ile yerine getiriyoruz. Haşere ilaçlama firması olarak biz yüksek sorumluluklarımızın bilincinde olarak hizmet vermekteyiz.

 

Haşere İlaçlama Hizmeti Kapsamında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Haşere ilaçlama işlemlerinin tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatı olan firmalar tarafından yapılmalıdır. Haşere ilaçlama hizmetleri alınırken firmalara muhakkak çalışma ruhsatı sorulmalıdır. Bizler Sağlık Bakanlığında onaylı olan ruhsatımız ile hizmet sunmaktayız. Haşere ilaçlama uygulamalarımızdan sonra çalışmalarımız ile alakalı olarak rapor düzenleyip sizlere yazılı bir şekilde sunuyoruz. Firma olarak bölgemizin tamamında ve ilçelerinde faaliyetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ve kaliteli bir şekilde sürdürmekteyiz. Firmamızın ve bağlı olan tüm şubelerimizin haşere ilaçlama ile alakalı olan hizmetlerinde yararlanmak için kurulmuş olan çağrı merkezimize ulaşabilir ve aklınızda bulunan sorular ile alakalı detaylı bilgilerin tamamına ulaşabilirsiniz.