tahtakurusu_1Tahtakurusu kanla beslenen bir haşere türüdür ve uzun süre hiç beslenmeden hayatta kalabilme gücüne sahiptirler. Genellikle yuva olarak yatak, kanepe, kıyafet dolabı ve koltuk gibi eşyaların içinde yaşamayı tercih ederler. Yumurtlama yöntemi ile çoğalan tahtakurusu her yumurtlamada ortalama iki yüzün üzerinde yumurta bırakır. İnsanları özellikle gece uyku halindeyken ısırır ve çocuklar üzerinde daha etkilidir. Isırması sonucunda vücutta kaşıntı, kabarma, kızarıklık ve şişlik gibi görüntü ortaya çıkar. Kendi vücudundan daha fazla kan emme potansiyeline sahiptirler ve fazlasıyla kan emerler.

 

Bu yüzden insanlara daha fazla zarar vermesine fırsat vermemeniz için mutlaka anında müdahale etmeniz lazım. Fakat bu müdahaleyi tek başınıza ezip öldürme yöntemi ile yapmayınız. Çünkü tahtakurusu bu şekilde müdahale edildiğinde bulunduğu ortama çok pis bir koku yaymayı başarır. Müdahalesi zor olan bu canlılar asla bireysel çabalar ile yapılan uygulamalardan sonuç almanız mümkün değildir. Bunun için mutlaka işinde uzman olan ve yeterli bilgiye sahip olan ilaçlama firmasından yardım almanızda fayda vardır. İşinde uzman olan ilaçlama firması her türlü ilacı nasıl yok edeceğini anında bilir ve tahtakurusu probleminden de çeşitli ilaçlar ile sizi hiç vakit kaybetmeden kurtarabilir. Sizin tek başınıza uğraştığınız sadece zaman ve maddi kayıptan başka bir şey değildir.

 

Bizler Kadıköy Böcek İlaçlama olarak her çeşit haşere müdahale konusunda üstün başarılara ulaşmış yıllarını bu işe adamış köklü bir firmayız. Sizlere tahtakurusu ilaçlama konusunda günün her saati hizmet vererek başarılarımıza başarı katmaktayız. Çeşitli ödeme seçenekleri ile de İstanbul’un bütün ilçelerinde bu hizmeti sizlere vermenin gururunu yaşamaktayız. Bizi tercih ederek hem zaman kaybı yaşamazsınız hem de olumlu sonuçlar alırsınız. Kullanmış olduğumuz her ilaç da sağlık bakanlığından onaylıdır.