karasinekKarasinek genellikle ev ortamlarında yaşamlarını sürdürdüklerinden ev sineği olarak da adlandırmak mümkündür. Bu türler sıcak iklimlerde daha çok gözlenmiş olsalar bile soğuk kış aylarında bile evlerde kolayca görülmektedir. Adından da anlaşıldığı üzere rengi koyu ve hatta genellikle siyahtır. Karasinek dışarıda akla gelmeyecek kadar pis ortamlarda dolaşır. Yani çöpler onlar için vazgeçilmezdir. Buralarda dolaşmaya bayılırlar. Bunların aslında insanlara ısırma yolu ile zarar vermeleri imkânsızdır. Isırma yönünden çok emici özellikleri vardır ki bu daha çok tehlikelidir. İnsanların üzerlerinde dolaştıkları için bünyesinde yer alan mikrobu sizlere bulaştırma ihtimali çok fazladır. Hepatit, verem, kolera, dizanteri gibi birçok hastalığı beraberinde getirirler.

 

Bu sebepten dolayı sağınızdan olmamak için mutlaka bir an önce karasinek derdinden kurtulmanın yollarını bulmanız gerekir. Tabi bunu tek başınıza başarmanız neredeyse imkânsızdır. Bunun için ilaçlama yapan bir firmadan teknik destek almanızda fayda vardır. Çünkü ilaçlama firması her türlü kemirgen ve haşereler ile nasıl baş edebiliyorsa bu dertten de sizi çok kolay bir şekilde kurtarabilir. Tabi bunda iyi seçilmiş olan bir firmanın olması gerekmektedir. Günümüzde para üzerine kurulmuş birçok firma olduğu gibi ilaçlama konusunda da bu durum fazlasıyla boy gösterir.

 

Oysa bizler Kadıköy Böcek İlaçlama firması olarak asla karımızı düşünmeden işimizi en iyi nasıl başarırımın planını yaparız. Bu durum karasinek ilaçlamada da yine aynıdır. Sizi bu dertten kurtarmak için 7/24 sizlerin hizmetinde olan firmamız kullanmış olduğu ilaçlar ile de ön plandadır. İlaç konusunda da en iyisini kullanarak her türlü problemlerden bir an önce kurtulmanıza yardımcı oluruz. Bunun yanında kullanmış olduğumuz ilaçlar sağlık bakanlığından onaylıdır. Yani size ve çevreye asla zarar vermemektedir. Kokusuz olması ile de günlük işlerinize kaldığınız yerden devam etme şansını yakalarsınız.