pire 11Pire zıplayarak hareket eden oldukça küçük bir canlıdır ve kan emerek beslenir. Kan emerek beslendiği için insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırabilmenin yanı sıra insan vücudunda çeşitli kızarıklık ve şişliklere neden olur. Bu şişlikler aşırı derecede kaşınma isteği uyandırır. Pire çok küçük olduğundan dolayı bireysel yapılan temizlikler doğru sonuç vermez. Gözle görülmesi zor olan bu duruma karşı mutlaka pire ilaçlama yapılmasında fayda vardır. Aksi takdirde zıplayarak hareket eden pireler hızlı bir şekilde çoğalmaya devam edeceklerdir. Pire ilaçlama pire problemi üzerinde etkili olan yöntemlerin en başında yer alır ve diğer yöntemlere göre daha ekonomiktir.

 

Evde pire ile mücadele etmek son derece hassas bir konudur ve bu konu üzerinde de mutlaka pire ilaçlama konusunda uzman olan ekip tarafından destek alınmasında fayda vardır. Küçük olan pireyle bireysel mücadele asla edilemez. İşinde uzman olan teknik ekip pire ile mücadele de genellikle sıvı ilaçlama yöntemini püskürterek kullanırlar. Pireleri ortadan kaldırmak için kullanılan ilacın türü oldukça önemlidir. Pire ilaçlama problemin olduğu hemen hemen her alana kolaylıkla uygulanabilen bir yöntemdir. Oldukça pahalı bir yöntem olarak düşünülse de aslında ne kadar uygun fiyata yapıldığını kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

pire_11

Pire ile mücadele konusunda uzman olan bizler Kadıköy Böcek İlaçlama olarak adımızı yaptığımız başarılı sonuçlar ile duyurmuşuzdur. Firmamızda çalışmak isteyen kişiler öncelikle eğitim durumları değerlendirerek ve işinde ne kadar uzman olduğu değerlendirilerek işe alınır.  Pire ilaçlama için en uygun ilacı bulup sağlık bakanlığından onaylı olmasına dikkat ederiz. Bütün bu işlemlerde de sizleri üzmeyerek oldukça makul rakamlar ile çalışarak kar amacı gütmediğimizi bu şekilde ispatlamış oluruz. 7/24 İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermenin ayrıcalığını yaşamaktayız.