karincalarrEvlerde haşere denildiğinde akla gelenlerin en başına kesinlikle karınca illeti koyulur. Nereden geldiğini bir türlü anlayamayız ve ne yapsak kurtulamayız. Kulaktan dolma bilgilerle yaptığımız uygulamalarda sadece çok kısa süreli etki ederler. Ne temizlik ne önlem bir işe yaramaz. Hatta kendi yöntemlerimizle ilaçlama dahi yaparız. Karınca yemi adı altında satılan ürünler de kesin sonuçlar vermez. Aslında yapılması gereken işlem çok basittir. İyi bir ilaçlama firması desteği almak bu konuda tam çözüm olacaktır. Bu haşerenin mutfaklarda daha fazla olduğunu varsayarsak da asla kendi yöntemlerimizle ilaçlama yapmamız gerekir.

Karınca ilaçlama firmaları tercihimizi şekillendirecek ana unsur da ilgili firmanın ruhsatlı olma zorunluluğudur. Ruhsatlı firma zorunlu olarak bazı gereklilikleri sağlar. Mesela kullandıkları ekipmanlar yasal startları sağlamak zorundadır. Yada kullandıkları karınca ilaçları Sağlık bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olur. Bu da kişi sağlığını koruma adına çok önemlidir. Tabi ki bazı ek önlemler de alınması gerekir. Ancak bu önlemlerin neler olduğuna dair en doğru bilgilendirmeyi de karınca ilaçlama şirketlerinin uzman personelleri yapacaklardır.

Karıncalar dahi kendi içerisinde çok fazla türü olan canlılardır. Hatta kanatlılarının bile var olduğunu söylemeye bile gerek yok. Hangi karınca ile hangi yöntem ile mücadele etmek gerektiğini sadece eğitimini almış olan uzman firma personelleri bilecektir. Bizler de firma olarak 2004 yılından bu yana garantili ilaçlama yapan bir işletmeyiz. Uzman kadrosu ile 7/24 saat çalışan bir firma olarak sizleri karınca illetinden kurtarıyoruz. Hem uygun fiyat politikası hem de kaliteli hizmet anlayışını bir arada sunan firmamız Kadıköy Böcek İlaçlama, İstanbul’un tüm bölgelerine ilaçlama desteği sağlamaktadır. Ruhsatlı firmamızdan destek almak üzere istediğiniz saatte bizi arayabilir ve karıncalardan kurtulmak üzere ilk adımı atabilirsiniz.