kozyatağı-böcek-ilaçlamaHavaların ısınması ile evlere giren böcek sayıları ve üremeleri de artmaktadır. Özellikle de karınca ve hamamböcekleri yaz aylarında daha çok görülmektedir. Bir hamamböceğin yaşam süresi ortalama olarak 6 aydır. Yumurtalarını ölüm esnasında bile bırakabilmektedir. Her yumurtlamada ortalama olarak 200’e yakın yavru böcek bırakırlar. İnsanlara direkt olarak zarar vermeyen böcekler genelde lağım tarzı yerlerden beslenmeyi ve bu tarz yerlerde yaşamayı çok severler. Bundan kaynaklı olarak da zararlı olan tüm virüsleri taşırlar. Tüm haşereler sağlığa zararlı olan birçok hastalığı bedenlerinde taşımaktadır. Haşerelerin çoğunluğu düz duvara bile rahatlıkla tırmanır. 1,5 mm deliklerden kolaylıkla geçerler. Açlığa 20 gün boyunca dayanabilen haşere türleri bile bulunur. Kafaları koptuğu halde yaşayabilen haşere türleri bile bulunmaktadır. Haşereler üredikleri ve gezindikleri yerlerde tehlikeli olan zararlı virüsleri de bırakır. Görüntü itibari ile de mide bulandırıcıdırlar.

hamamBoceği_2Özellikle sağlık konusunda verdikleri zararların önüne geçmek için Kozyatağı böcek ilaçlama uygulaması yapan profesyonel ekibe sahip olan firmalardan yardım almak gerekir. Kozyatağı böcek ilaçlama uygulaması yapan profesyonel firmalar konusunda eğitim almış olan ve uzman olan kişiler ile hizmetler verir. Tüm haşere türünü tanıdıklarından dolayı hangi ilacı kullanacaklarını, bu ilaçların nasıl kullanılacağını, ilaç öncesi ve sonrası yapılacak olan uygulamaları, sonrasında ilaçlamanın hangi süre zarfında devam etmesi gerektiğini bilerek işlerini yaparlar. Kozyatağı böcek ilaçlama uygulaması yapan profesyonel firmalar ilaçlama yaptıran kişilere kısa bir eğitim vermektedir. Kozyatağı böcek ilaçlama hizmeti dâhilinde çalışan firmaların Sağlık Bakanlığı onaylı belgelerinin ve ruhsatının olmasına dikkat edilmesi gerekir. Kozyatağı böcek ilaçlama hizmeti dâhilinde çalışan firmaları garantili hizmet vermesi ve ilaçlama sonrası hizmetini devam ettirmesi önemlidir.

Bizler Kadıköy Böcek İlaçlama hizmetleri dâhilinde uygulamalarımız profesyonel kadromuz ile bilinçli bir şekilde yapmaktayız. İlaçlama konusunda gerekli olan bilgilere ve donanımlara sahip olduğumuzdan dolayı verdiğimiz her hizmette garanti sunmaktayız. Tüm ekiplerimiz 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet ile çalışır. Bizleri arayarak sıkıntılarınızı anlatıp ön bilgi ve detayları alabilirsiniz. Online ve telefon aracılığı ile bizlere ulaşarak hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.