fare__2Fareler insanlardan sonra oldukça zeki olan türlerdir ve hem etçil hem de otçuldur. Kemirgen olması itibariyle evdeki eşyalara zarar vererek maddi kayıplara yol açtığı gibi insanları ısırma ve saldırma özelliği vardır. Evlerde çatı katlarında, bodrumlarda ve tavan aralarında görülür. Saldırgan olmaları nedeni ile bireysel olarak yok etme çabaları tehlikelidir. Bunun için mutlaka fare ilaçlama yapılmasında fayda vardır. Fareler çok hızlı bir şekilde ürediklerinden acil müdahale edilmezse kayıplar daha da fazla olur.

Çok fazla sayıda fare türleri vardır. Bunlardan tarlarda özellikle daha çok rastlanan tür tarla faresidir. Bahçede yer alan meyve ve sebzelere zararları oldukça fazladır. Zarar vermesi sonucunda da meyve ve sebzelerin kurumasına neden olur. Fare ilaçlama yapıldığında tarla faresinden kurtulmuş olursunuz. Diğer bir tür olan çatı faresi adından da anlaşıldığı üzere çatılarda yaşam sürdürür ve tırmanma konusunda oldukça yeteneklidir. Çatıda yer alan her şeye kolayca zarar verebilir. Fare ilaçlama yapılmadan bu türden kurtulmanız mümkün değildir. Lağım faresi en pis ve en mikrop taşıyan türlerin başında gelir. Bünyesinde barındırdığı mikrobu kolay bir şekilde insana yayabilir ve kurtulmak için tek çare fare ilaçlama yapılmasıdır. En sık görülen türlerden biri de ev faresidir. Ev faresi evde bulunan eşyalara zarar vermesi ile bilinir ve evde yaşayan insanlara saldırabilir. Bireysel müdahale yerine fare ilaçlama yapılmasında yarar vardır.

Bizler Kadıköy Böcek İlaçlama olarak farenin her türünden sizleri hiç vakit kaybetmeden kolayca kurtarabiliriz. Bunda en büyük katkı sağlık bakanlığından kullanmış olduğumuz ilaçların yanı sıra işinde uzman olan çalışanlarımızdır. Bütün ilaçlama işlemlerini sizlere oldukça makul olan rakamlarla sunmakta ve sizlere 7/24 hizmet vermenin farkını daima yaşamaktayız.