tahtakurusu_2Evlerimizin en belalı düşmanlarından birisi de haşerelerdir. Özellikle de kalorifer böceği türleri ciddi oranlarda can sıkmaktadır. Çünkü bu zararlılar nemli ortamları severler, hızlı ürerler ve öldürülmeleri oldukça güçtür. İlaçlama yapmadan bu zararlı ile başa çıkmak ise imkansız gibi bir şeydir. Ancak nedense insanlarımız kalorifer böceği ile kendi yöntemleri ile başa çıkabileceklerini düşünüyorlar. Oysa bu tamamen hatalı bir yaklaşımdır. Çükü her haşere türüne farklı bir ilaçlama yöntemi uygulanması gerekir ki kesin sonuçlar elde edilebilsin. Bu zararlı ile nasıl savaşılacağının değil aksine hangi ilaçlama firması desteği alınması gerektiği araştırılmalıdır.

 

En doğru kalorifer böceği ilaçlama servisi ruhsatlı olandır. Bir ilaçlama firmasının ruhsatlı olması demek bazı zorunlulukları da sağlıyor anlamına gelmektedir. Mesela teknolojik ekipmanlarla ve Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlarla mücadele etmek gibi. Bu ekipmanlar sayesinde en gizli köşelere dahi saklanan kalorifer böceği ve yumurtaları yok edilebilecektir. Aksi durumda yaşanan sorunlar tekrar edilecek ve zaten daha hesaplı olması için girişilen kişisel ilaçlama yöntemlerinden daha fazla fayda elde edilemeyecektir. Yeniden yapılacak ilaçlama maliyetleri de bir ilaçlama firmasına verilecek bedelin de üzerine çıkacaktır. Sağlık riskleri de halen devam edeceğine göre ruhsatlı bir kalorifer böceği ilaçlama şirketi ile çalışmamaya bir sebep kalmayacaktır.

 

Ruhsatlı işletmeler uzman ekiplerden kurulmuş olacaktır ve her türlü haşereleri tanıyor olacaklardır. Bu durumda da en doğru yöntem ve ilaçlar ile uygulama yapılacak ve kalorifer böceği sorunu tamamen aşılacaktır. Bu kapsamda İstanbul’un tamamına hizmet veren işletmemizin garantili ilaçlama desteğini almanızı şiddetle önermekteyiz. Kadıköy Böcek İlaçlama olarak sizlere uygun fiyata kaliteli ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Ruhsatlı firmamız on yılı aşkın tecrübesi ile mutlak memnuniyet ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.