hamamBoceği_5Başta ev hanımları olmak üzere tüm ev halkının daima karşılaştığı ve rahatsız olduğu haşerelerin başına hamam böceği koymak gerekir. Bu canlı bilinenden farklı bir şekilde sağlığı tehdit etmektedir. Çünkü çok pis ortamlarda dolaşmaktadır ve devamlı mikrop taşımaktadır. Böylece de temas ettikleri noktalara aktardıkları mikroplu malzemeler yüzünden insanlar veremden dizanteriye kadar hastalıklarla karşılaşma riski taşımaktadır. Bir de hamam böceği ile bireysel ilaçlama yöntemi ile kurtulabileceğini düşünen insanların yaptığı hatalar nedeniyle daha ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmak da olası bir durum olarak görülüyor.

 

Doğru ilaçlama yöntemini uzman ekiplere bırakmak gerekir. Çünkü bu ekipler hangi hamam böceği türü ile nasıl bir mücadele etmesi gerektiğini iyi bilirler. Bu tür işletmeler ruhsatlıdır ve tüm resmi işlemlerini zamanından önce yerine getirirler. Ayrıca Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından kullanımı onaylanmamış olan ilaçları kullanmazlar ki bu da kişi sağlığını güvence altına almak demektir. Tabi ki hamam böceği ilaçlarının Bakanlık onaylı olması insanlar için hiçbir risk taşımadığı anlamına gelmez. Bazı ön tedbirler almak ve ilaçlama sonrasında da hassas konulara dikkat etmek gerekir. Bu konuda da en doğru bilgilendirmeyi de ruhsatlı hamam böceği ilaçlama firmaları verecektir.

 

hammam böceği

Ruhsatlı ilaçlama firmaları her haşere türünü birbirinden ayırabilen ve ona göre bir yöntem ile ilaçlama yapabilen ekiplerden kurulurlar. Bu da demek oluyor ki her ilaçla hamam böceği yok edilemez. Her birinin kendine göre farklı ilaçlama tekniği ve ilacı olabilir. Bizler Kadıköy Böcek İlaçlama olarak sizlere bu konuda en kapsamlı bilgileri aktaracak ve sizleri tamamen kurtarmak üzere çalışıyoruz. Referanslarımızın incelenmesi durumunda nasıl garantili ilaçlama işlemi yaptığımız anlaşılacaktır. Firmamızdan İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun destek alabilirsiniz.